نسخه آزمایشی
سخـن روز
آیت الله عاملی: قلب مؤمن بین دو انگشت خدا قرار دارد و خداوند است که در قلب او تصرف میکند.

 «بخشی از کتاب سحر بیان تألیف آیه الله سید حسن عاملی»

زلزله آمده است؛ شما نمی فهیمد!

یکی از اصول مهم فن بیان ،بیان مطلب حساس با تمام قیود است اگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی در آمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این

دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دور دوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد کهآزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اندکه مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیست که یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره موردعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهنده برای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنار راننده زن، پوشاکی که می‌تواند شوک الکتریکی قوی به بدن مهاجم وارد کند، لباسی که هنگام تعرض می‌تواند پیامک هشدار به پلیس و خانواده ارسال کند، لباسی که دارای عایق محافظ برای حفاظت از صاحب آن در مقابل جریان الکتریسیته و مجهز به چندین مدار حسگر بوده و می‌تواند با شوک الکتریکی پاسخ مهاجم را بدهد.
آیا این‌ها بدتر از زلزله نیست؟
آیا ایجاد امنیت برای زنان با آژیر هشدار دهنده و افشانه بدبو و مانکن مرد و... به معنی نزول بلا نیست؟
زنان فرانسوی مسیحی می‌گویند در برابر مردان موسوم به «گتو» چاره‌ای جز پناه به حجاب اسلامی یا مانکن مرد نداریم آیا این به معنی نزول بلا نیست؟
وقتی در شناسنامه‌ها نام پدر جعلی را درج می‌کنند تا فرزندان بی پدر عقده‌ای نشوند آیا این بدتر از زلزله نیست؟
در یکی از سال‌ها که در مسکو منبر داشتم یکی از دانشجویان ایرانی دانشگاه مسکو اظهار داشت امروز هم کلاسی برزیلی ما جشن گرفته بود. جشن او به‌این خاطر بود که مادرش از برزیل اطلاع داده بود که دختری که قبلا با او مرتبط بودی از تو بچه دار شده است! ما از این سبک بچه دار شدن تعجب کردیم. او در برابر تعجب ما اظهار داشت جای تعجب نیست من خودم نمی‌دانم که پدرم کیست!!!
آیا محرومیت فرزند از عواطف پدری و از سهم الارث به مثابه زلزله نیست؟
وقتی تجارت پورنو به جایی می‌رسد که اسم آن را می‌گذارند تجارت ناب و تصریح می‌کنند که برای چاه‌های نفت خاور میانه رقیب بزرگی درست کرده‌ایم آیا این شکسته شدن کرامت زن زلزله نیست؟
آیا انتشار پورنو کودکان که با نگاه آن بدن هر انسان منصفی شدید تر از زمین لرزه می‌لرزد آن هم در برابر نهادهای نظارتی بین المللی و دولتهای مدعی حقوق بشر اروپایی به معنی نزول بلا نیست؟
امروزه در آمریکا غالب زنان افسرده به‌این علت افسرده شده اند که نتوانسته اند شوهران خودشان را حفظ کنند و آنها به دنبال رنگها و زن‌های دیگر رفته اند به تعبیر یک زن غرب زده آذری در آذربایجان که با نشان دادن پای لخت خود می‌گوید این پای من با یک هیزم برای شوهرم فرقی ندارد وی با تجلیل از حجاب زنان ایرانی می‌گوید زن‌های ایرانی از زیر چادر فرمانروایی می‌کنند.
امروز نزول بلا را بهتر از همه زنان غربی فهمیده اند آنها تصریح می‌کنند ما بهتر از مسلمانها فلسفه حجاب را می‌فهمیم موضوع امنیت زنان از دیر باز همیشه از سوژه‌های داغ برای متولیان فرهنگ و امنیت در دنیا بوده است اما تا حال دنیا در این خصوص موفق نبوده است وقتی در پارلمان اروپا زنان امنیت ندارند از آن خوب فهمیده می‌شودکه در خارج از پارلمان چه می‌گذرد دولت «ر» وقتی بساط خیابان موسوم به تن فروشی را جمع کرد چند برابر آن در فضای مجازی شکل گرفت!
خدای متعال با یک کلمه امنیت جاودانه را برای زنان تامین کرده و فرموده:
« ذَلِكَ أَدْنَى أَن یُعْرَفْنَ فَلَا یُؤْذَیْنَ »
یعنی زن وقتی معروف به عفت شود به امنیت کامل می‌رسد.
زنان معدودی که در واشنگتن در برابر دعوت به عفت و حیاء تظاهرات کردند همه از مسیر تسویل غربی و مکر اللیل و النهار سرمایه داران و مکر السیئات باندهای ثروت و شهوت   به دام افتادند و الا همه زن‌ها در دنیا مفطور به عفت و پاکی و حیاء و پاکدامنی هستند.
ما در اینجا به زنانی که تظاهرات زلزله را راه انداختند می‌گوییم:
زلزله آمده شما نمی‌فهمید!
 اگر در اینترنت بنویسید «امراه للبیع» جستجوگر به کشور‌های شما می‌رود یا کشور‌های ما؟
به ویترین‌های شما می‌رود یا ویترین‌های ما؟ اتیکت و رمز فروش بر دستان زن‌های شما زده می‌شود یا زن‌های ما؟
آیا این بدتر از زلزله نیست؟
آیا زن احساس ندارد که در ویترین‌ها به تعبیر برخی از نویسندگان عرب کالطماطم و الخیار فروخته شود؟
آیا این زلزله نیست؟
یک نویسنده بسیار خوش ذوق عرب به نام رافد مروکی یک مقاله هنری در موضوع فروش زنان نوشته و در آن شاهکا رکرده است ما این بحث را با مقاله او به پایان می‌بریم.
 عنوان مقاله او این است:
سوق بیع النساء!
سپس می‌نویسد:
و بدأ المزاد و اجتمع فی السوق الرجال ذو الاموال و تم طرد الرجال الفقراء و العشاق و الرمانسیین و الشعراء فهولاء ممنوعون من الدخول الی سوق النساء
 کل الرجال ذو الاموال مدعوون الی السوق و لا یهمّ لو کانوا بلا احساس او حب او شعور او ثقافه او وسامه او معشر او مصابین بوباء فهذه امور لا تهتم فی سوق النساء
 افتتح المزاد ببیع امره شعراء کالشمس و عیناها زرقاء کالسماء و شعرها اصفر کالذهب اشتراها رجل بشع کالقرد یکره الشعراء الرمانسیین و یکره کل الذین یحترمون النساء و سحبها من شعرها الی قصره و فی عینیها البکاء
 ثم جاء دور امراه حسنا سمراء شعرها کاللیل ینام علی کتفیه الملساء و عیناها ترمی علی کل من یراها سهاما لامعه سوداء و بین نهدیها تنبثق احلی قصائد الشعرا فاشتری‌ها عجوز ثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساءاگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی درآمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دوردوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد که آزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اند که مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیستکه یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره مورد تعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهندهبرای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساء

زلزله آمده است؛ شما نمی فهیمد!

یکی از اصول مهم فن بیان ،بیان مطلب حساس با تمام قیود است اگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی در آمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این

دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دور دوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد کهآزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اندکه مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیست که یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره موردعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهنده برای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنار راننده زن، پوشاکی که می‌تواند شوک الکتریکی قوی به بدن مهاجم وارد کند، لباسی که هنگام تعرض می‌تواند پیامک هشدار به پلیس و خانواده ارسال کند، لباسی که دارای عایق محافظ برای حفاظت از صاحب آن در مقابل جریان الکتریسیته و مجهز به چندین مدار حسگر بوده و می‌تواند با شوک الکتریکی پاسخ مهاجم را بدهد.
آیا این‌ها بدتر از زلزله نیست؟
آیا ایجاد امنیت برای زنان با آژیر هشدار دهنده و افشانه بدبو و مانکن مرد و... به معنی نزول بلا نیست؟
زنان فرانسوی مسیحی می‌گویند در برابر مردان موسوم به «گتو» چاره‌ای جز پناه به حجاب اسلامی یا مانکن مرد نداریم آیا این به معنی نزول بلا نیست؟
وقتی در شناسنامه‌ها نام پدر جعلی را درج می‌کنند تا فرزندان بی پدر عقده‌ای نشوند آیا این بدتر از زلزله نیست؟
در یکی از سال‌ها که در مسکو منبر داشتم یکی از دانشجویان ایرانی دانشگاه مسکو اظهار داشت امروز هم کلاسی برزیلی ما جشن گرفته بود. جشن او به‌این خاطر بود که مادرش از برزیل اطلاع داده بود که دختری که قبلا با او مرتبط بودی از تو بچه دار شده است! ما از این سبک بچه دار شدن تعجب کردیم. او در برابر تعجب ما اظهار داشت جای تعجب نیست من خودم نمی‌دانم که پدرم کیست!!!
آیا محرومیت فرزند از عواطف پدری و از سهم الارث به مثابه زلزله نیست؟
وقتی تجارت پورنو به جایی می‌رسد که اسم آن را می‌گذارند تجارت ناب و تصریح می‌کنند که برای چاه‌های نفت خاور میانه رقیب بزرگی درست کرده‌ایم آیا این شکسته شدن کرامت زن زلزله نیست؟
آیا انتشار پورنو کودکان که با نگاه آن بدن هر انسان منصفی شدید تر از زمین لرزه می‌لرزد آن هم در برابر نهادهای نظارتی بین المللی و دولتهای مدعی حقوق بشر اروپایی به معنی نزول بلا نیست؟
امروزه در آمریکا غالب زنان افسرده به‌این علت افسرده شده اند که نتوانسته اند شوهران خودشان را حفظ کنند و آنها به دنبال رنگها و زن‌های دیگر رفته اند به تعبیر یک زن غرب زده آذری در آذربایجان که با نشان دادن پای لخت خود می‌گوید این پای من با یک هیزم برای شوهرم فرقی ندارد وی با تجلیل از حجاب زنان ایرانی می‌گوید زن‌های ایرانی از زیر چادر فرمانروایی می‌کنند.
امروز نزول بلا را بهتر از همه زنان غربی فهمیده اند آنها تصریح می‌کنند ما بهتر از مسلمانها فلسفه حجاب را می‌فهمیم موضوع امنیت زنان از دیر باز همیشه از سوژه‌های داغ برای متولیان فرهنگ و امنیت در دنیا بوده است اما تا حال دنیا در این خصوص موفق نبوده است وقتی در پارلمان اروپا زنان امنیت ندارند از آن خوب فهمیده می‌شودکه در خارج از پارلمان چه می‌گذرد دولت «ر» وقتی بساط خیابان موسوم به تن فروشی را جمع کرد چند برابر آن در فضای مجازی شکل گرفت!
خدای متعال با یک کلمه امنیت جاودانه را برای زنان تامین کرده و فرموده:
« ذَلِكَ أَدْنَى أَن یُعْرَفْنَ فَلَا یُؤْذَیْنَ »
یعنی زن وقتی معروف به عفت شود به امنیت کامل می‌رسد.
زنان معدودی که در واشنگتن در برابر دعوت به عفت و حیاء تظاهرات کردند همه از مسیر تسویل غربی و مکر اللیل و النهار سرمایه داران و مکر السیئات باندهای ثروت و شهوت   به دام افتادند و الا همه زن‌ها در دنیا مفطور به عفت و پاکی و حیاء و پاکدامنی هستند.
ما در اینجا به زنانی که تظاهرات زلزله را راه انداختند می‌گوییم:
زلزله آمده شما نمی‌فهمید!
 اگر در اینترنت بنویسید «امراه للبیع» جستجوگر به کشور‌های شما می‌رود یا کشور‌های ما؟
به ویترین‌های شما می‌رود یا ویترین‌های ما؟ اتیکت و رمز فروش بر دستان زن‌های شما زده می‌شود یا زن‌های ما؟
آیا این بدتر از زلزله نیست؟
آیا زن احساس ندارد که در ویترین‌ها به تعبیر برخی از نویسندگان عرب کالطماطم و الخیار فروخته شود؟
آیا این زلزله نیست؟
یک نویسنده بسیار خوش ذوق عرب به نام رافد مروکی یک مقاله هنری در موضوع فروش زنان نوشته و در آن شاهکا رکرده است ما این بحث را با مقاله او به پایان می‌بریم.
 عنوان مقاله او این است:
سوق بیع النساء!
سپس می‌نویسد:
و بدأ المزاد و اجتمع فی السوق الرجال ذو الاموال و تم طرد الرجال الفقراء و العشاق و الرمانسیین و الشعراء فهولاء ممنوعون من الدخول الی سوق النساء
 کل الرجال ذو الاموال مدعوون الی السوق و لا یهمّ لو کانوا بلا احساس او حب او شعور او ثقافه او وسامه او معشر او مصابین بوباء فهذه امور لا تهتم فی سوق النساء
 افتتح المزاد ببیع امره شعراء کالشمس و عیناها زرقاء کالسماء و شعرها اصفر کالذهب اشتراها رجل بشع کالقرد یکره الشعراء الرمانسیین و یکره کل الذین یحترمون النساء و سحبها من شعرها الی قصره و فی عینیها البکاء
 ثم جاء دور امراه حسنا سمراء شعرها کاللیل ینام علی کتفیه الملساء و عیناها ترمی علی کل من یراها سهاما لامعه سوداء و بین نهدیها تنبثق احلی قصائد الشعرا فاشتری‌ها عجوز ثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساءاگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی درآمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دوردوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد که آزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اند که مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیستکه یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره مورد تعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهندهبرای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساء

مدیریت کل
Date published: 12:00
10 / 10ScaleMaximum stars

زلزله آمده است؛ شما نمی فهیمد!

یکی از اصول مهم فن بیان ،بیان مطلب حساس با تمام قیود است اگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی در آمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این

دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دور دوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد کهآزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اندکه مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیست که یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره موردعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهنده برای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنار راننده زن، پوشاکی که می‌تواند شوک الکتریکی قوی به بدن مهاجم وارد کند، لباسی که هنگام تعرض می‌تواند پیامک هشدار به پلیس و خانواده ارسال کند، لباسی که دارای عایق محافظ برای حفاظت از صاحب آن در مقابل جریان الکتریسیته و مجهز به چندین مدار حسگر بوده و می‌تواند با شوک الکتریکی پاسخ مهاجم را بدهد.
آیا این‌ها بدتر از زلزله نیست؟
آیا ایجاد امنیت برای زنان با آژیر هشدار دهنده و افشانه بدبو و مانکن مرد و... به معنی نزول بلا نیست؟
زنان فرانسوی مسیحی می‌گویند در برابر مردان موسوم به «گتو» چاره‌ای جز پناه به حجاب اسلامی یا مانکن مرد نداریم آیا این به معنی نزول بلا نیست؟
وقتی در شناسنامه‌ها نام پدر جعلی را درج می‌کنند تا فرزندان بی پدر عقده‌ای نشوند آیا این بدتر از زلزله نیست؟
در یکی از سال‌ها که در مسکو منبر داشتم یکی از دانشجویان ایرانی دانشگاه مسکو اظهار داشت امروز هم کلاسی برزیلی ما جشن گرفته بود. جشن او به‌این خاطر بود که مادرش از برزیل اطلاع داده بود که دختری که قبلا با او مرتبط بودی از تو بچه دار شده است! ما از این سبک بچه دار شدن تعجب کردیم. او در برابر تعجب ما اظهار داشت جای تعجب نیست من خودم نمی‌دانم که پدرم کیست!!!
آیا محرومیت فرزند از عواطف پدری و از سهم الارث به مثابه زلزله نیست؟
وقتی تجارت پورنو به جایی می‌رسد که اسم آن را می‌گذارند تجارت ناب و تصریح می‌کنند که برای چاه‌های نفت خاور میانه رقیب بزرگی درست کرده‌ایم آیا این شکسته شدن کرامت زن زلزله نیست؟
آیا انتشار پورنو کودکان که با نگاه آن بدن هر انسان منصفی شدید تر از زمین لرزه می‌لرزد آن هم در برابر نهادهای نظارتی بین المللی و دولتهای مدعی حقوق بشر اروپایی به معنی نزول بلا نیست؟
امروزه در آمریکا غالب زنان افسرده به‌این علت افسرده شده اند که نتوانسته اند شوهران خودشان را حفظ کنند و آنها به دنبال رنگها و زن‌های دیگر رفته اند به تعبیر یک زن غرب زده آذری در آذربایجان که با نشان دادن پای لخت خود می‌گوید این پای من با یک هیزم برای شوهرم فرقی ندارد وی با تجلیل از حجاب زنان ایرانی می‌گوید زن‌های ایرانی از زیر چادر فرمانروایی می‌کنند.
امروز نزول بلا را بهتر از همه زنان غربی فهمیده اند آنها تصریح می‌کنند ما بهتر از مسلمانها فلسفه حجاب را می‌فهمیم موضوع امنیت زنان از دیر باز همیشه از سوژه‌های داغ برای متولیان فرهنگ و امنیت در دنیا بوده است اما تا حال دنیا در این خصوص موفق نبوده است وقتی در پارلمان اروپا زنان امنیت ندارند از آن خوب فهمیده می‌شودکه در خارج از پارلمان چه می‌گذرد دولت «ر» وقتی بساط خیابان موسوم به تن فروشی را جمع کرد چند برابر آن در فضای مجازی شکل گرفت!
خدای متعال با یک کلمه امنیت جاودانه را برای زنان تامین کرده و فرموده:
« ذَلِكَ أَدْنَى أَن یُعْرَفْنَ فَلَا یُؤْذَیْنَ »
یعنی زن وقتی معروف به عفت شود به امنیت کامل می‌رسد.
زنان معدودی که در واشنگتن در برابر دعوت به عفت و حیاء تظاهرات کردند همه از مسیر تسویل غربی و مکر اللیل و النهار سرمایه داران و مکر السیئات باندهای ثروت و شهوت   به دام افتادند و الا همه زن‌ها در دنیا مفطور به عفت و پاکی و حیاء و پاکدامنی هستند.
ما در اینجا به زنانی که تظاهرات زلزله را راه انداختند می‌گوییم:
زلزله آمده شما نمی‌فهمید!
 اگر در اینترنت بنویسید «امراه للبیع» جستجوگر به کشور‌های شما می‌رود یا کشور‌های ما؟
به ویترین‌های شما می‌رود یا ویترین‌های ما؟ اتیکت و رمز فروش بر دستان زن‌های شما زده می‌شود یا زن‌های ما؟
آیا این بدتر از زلزله نیست؟
آیا زن احساس ندارد که در ویترین‌ها به تعبیر برخی از نویسندگان عرب کالطماطم و الخیار فروخته شود؟
آیا این زلزله نیست؟
یک نویسنده بسیار خوش ذوق عرب به نام رافد مروکی یک مقاله هنری در موضوع فروش زنان نوشته و در آن شاهکا رکرده است ما این بحث را با مقاله او به پایان می‌بریم.
 عنوان مقاله او این است:
سوق بیع النساء!
سپس می‌نویسد:
و بدأ المزاد و اجتمع فی السوق الرجال ذو الاموال و تم طرد الرجال الفقراء و العشاق و الرمانسیین و الشعراء فهولاء ممنوعون من الدخول الی سوق النساء
 کل الرجال ذو الاموال مدعوون الی السوق و لا یهمّ لو کانوا بلا احساس او حب او شعور او ثقافه او وسامه او معشر او مصابین بوباء فهذه امور لا تهتم فی سوق النساء
 افتتح المزاد ببیع امره شعراء کالشمس و عیناها زرقاء کالسماء و شعرها اصفر کالذهب اشتراها رجل بشع کالقرد یکره الشعراء الرمانسیین و یکره کل الذین یحترمون النساء و سحبها من شعرها الی قصره و فی عینیها البکاء
 ثم جاء دور امراه حسنا سمراء شعرها کاللیل ینام علی کتفیه الملساء و عیناها ترمی علی کل من یراها سهاما لامعه سوداء و بین نهدیها تنبثق احلی قصائد الشعرا فاشتری‌ها عجوز ثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساءاگر مطلبی حساس قیدی یا شرطی دارد که بدون نقل آن سخن فاسد و مفسد می‌شود نباید آن را به طور مطلق ذکر کرد نمونه آن سخن امام جمعه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که گویا گفته زنان سینه‌های خود را باز می‌کنند بلا یا زلزله نازل می‌شود آژانس خبری بی بی سی فورا برنامه‌ای را تدارک دید تحت این عنوان که زلزله تقصیر زن‌هاست و با جمع کردن چند زن در آمریکا به عنوان اعتراض به‌این سخن امام جمعه... به دروغ گفت در کل آمریکا بیش از دویست هزار زن به‌این سخن اعتراض و پستان‌های خود را در خیابان‌های آمریکا باز کردند تا بلا نازل شود عین سخنان آژانس خبری بی بی سی چنین است :
 سخنان امام جمعه... به سرعت در رسانه‌های انگلیسی زبان منتشر و عکس العمل آنها را در پی داشت.
یک دختر دانشجو به نام جنیفر مک کرایت در یک جک در ایالت ایندیانا از طریق فیس بوک از دوستانش خواست در دفاع از علم و مبارزه با خرافات در 6 اردیبهشت لباس بدن نما تن کنند تا این تئوری را بیازمایند که‌ایا برهنگی زنان عامل افزایش زلزله است ؟ وی در فراخوان خود نوشت از همه زنها می‌خواهم از قدرت سینه‌های نیمه لخت خود استفاده کنند تا تکلیف معلوم شود که اگر حرف امام جمعه... درست باشد باید یک زلزله درست و حسابی درست کند و الا معلوم می‌شود که‌این حرف‌ها و نظریه‌ها خرافات است. در عرض چند روز بیش از 200 هزار زن آمریکایی به فراخوان پوشیدن لباسهای بدن نما بر سر کار در دانشگاهها و خیابان‌ها لبیک گفتند این حرکت را  به طنز زلزله سینه‌ها نامیدند. دختر سازمان دهنده حرکت مزبور می‌گوید من اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشتم اول فقط به چند نفر از دوستانم گفتم آنها نیز به دوستان خود اطلاع دادند یک دفعه از طریق توییتر و فیس بوک در همه جا پخش شد حتی تعداد زیادی ایمیل از ایران گرفتم که خیلی از این ابتکار حمایت کردند. بی بی سی با نشان دادن مجسمه‌های عریان زنان در خیابان‌های آمریکا ادامه می‌دهد از حمایت ایرانیان تا حضور خیابانی همشهری‌ها حتی در پایتخت آمریکا هم این مجسمه‌های نیمه برهنه از تنهایی درآمدند  چرا که کمی آن طرف تر تعدادی از فعالان جنبش سینه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شدند یکی از آنها می‌گوید:
من از زنان ایرانی حمایت می‌کنم ما با این لباس به خیابانها آمدیم تا بگوییم این خرافات حقیقت ندارد و هر انسانی حق دارد و باید بتواند لباسی را که دلش می‌خواهد بپوشد و مجبور  نشود به خاطر نوع لباسش به‌این خرافات گوش بدهد که زلزله تقصیر زن‌هاست و همین طور که می‌بینید ما هم خیلی باز تر و آزاد تر از آنچه که زنان ایرانی‌ها اجازه دارند لباس بپوشند لباس پوشیدیم و از زلزله هم خبری نیست بی بی سی ادامه می‌دهد البته‌این اولین بار نیست که صحبت‌های بعضی از مقامات سیاسی و مذهبی  جمهوری اسلامی ایران واکنش‌هایی را در دنیای غرب ایجاد کرده است اما شاید جزو نادر موارد است که صحبت‌های یک روحانی در بخش غیر سیاسی جامعه آمریکا آن هم در این سطح 200 هزار زن در سراسر این کشور این همه واکنش و توجه به خود جلب کرده است.
کاتب حروف گوید:
 هیچ تردیدی در تأثیر اعمال انسان در اوضاع این کائنات نیست دنیا با سنت‌هایی اداره می‌شود که بر اساس اراده حکیمانه وضع شده اند مثل اینکه فرموده است :
« مَنْ زَنَى زُنِيَ بِهِ »
 اگر با ناموس مردم زنا کنی زنا در خانواده یا نسل تو اتفاق می‌افتد و مردم با ناموست زنا می‌کنند و مثل:
«من غَشّ غُشّ به»
 اگر سر کسی کلاه بگذاری حتما زمانی سرت کلاه خواهد رفت و مثل :
« وَ لا يَحِيقُ الْمَكْرُ السَّيِّئُ إِلَّا بِأَهْلِهِ »
 یعنی اگر برای کسی چاهی بکنی خود در آن می‌افتی و امروزه از نظر علمی ثابت شده که ممکن است آن طرف دنیا پروانه‌ای پر بزند و موجب فعل و انفعالاتی در این طرف عالم شود به تعبیر شاعر :
اگر یک ذره را بر گیری از جای      خلل گیرد همه عالم سرا پای
تردیدی در صحت این گزاره نیست که گناه و معصیت از جمله بی عفتی و بی حجابی و ظلم و ستم جایی در خلقت ندارد و موجب نزول بلا و چموشی اجزای عالم است هم چنان که در حق قضاوت‌های ظالمانه محاکم آمده:
«تَحْبِسُ السَّمَاءُ مَاءَهَا وَ تَمْنَعُ الْأَرْضُ بَرَکَتها»
این گزاره کاملا برهانی است که هر کس به قانونِ قانون گذار دهن کجی و استهزاء بکند در نظر قانون گذار عزیز نمی‌شود بلکه قطعا مبغوض قانون گذار می‌گردد.
 درروز قیامت اشخاص مجرم از خودشان بدشان می‌آید به آنها خطاب می‌شود هر مقدار که شما از خودتان بدتان بیاید خداوند بیشتر از آن از شما عصبانی است:
« لَمَقْتُ اللَّهِ أَكْبَرُ مِنْ مَقْتِكُمْ أَنْفُسَكُمْ»
با این حال باید توجه کرد که‌این اقتضاء، اقتضاء یک سنت از سنت‌های آفرینش است  استدراج و استمهال سنتی دیگر از سنت‌های بسیار خطرناک این عالم است یعنی گاهی خداوند عمدا در این دنیا فرد خاطی را عقوبت نمی‌کند تا کافر هر چه بیشتر در فساد غوطه ور و به عذابی وحشتناک تر مستحق گردد. هم چنان که خداوند فرموده:
«وَلَا يَحْسَبَنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ خَيْرٌ لِأَنْفُسِهِمْ إِنَّمَا نُمْلِي لَهُمْ لِيَزْدَادُوا إِثْمًا  وَلَهُمْ عَذَابٌ مُهِينٌ»  
و باز فرموده:
«الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَيْثُ لا يَعْلَمُونَ وَأُمْلِي لَهُمْ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ»
گاهی خداوند به خاطر نافرمانی بنده اش خود زمینه را برای شقاوت بیشتر او به صورت تدریجی فراهم می‌کند و نمی‌گذارد با شکست و گرفتاری متوجه خطای خود شود و این عقوبتی بسیار پیچیده است هم چنان که در قرآن فرمود:
«سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ وَأُمْلِی لَهُمْ إِنَّ کَیْدِی مَتِینٌ»
یعنی تدریجاً آنها را به طرف شقاوت ابدی می‌بریم به گونه‌ای که خود متوجه نشوند و به آنها در برابر کارهای خلافی که می‌کنند مهلت می‌دهیم و اینگونه آنها را به کیدی شکست ناپذیر گرفتار می‌سازیم. روایت است که شاگرد امیرالمؤمنین(ع) هنگام نشستن، زمین خود و سرش شکست. امیرالمؤمنین(ع) فرمود این به جهت ترک بسم الله هنگام نشستن بود بعضی‌ها را اینگونه تحت مراقبت و عنایت و تذکر نگه می‌دارند و بعضی را به خود وا می‌گذارند و مبغوض ترین بنده نزد خدا کسی است که خداوند او را به خود واگذار کرده است
بر می‌گردیم به صلب سخن و می‌گوییم در بیان سنن و قواعد و اقتضاءات آفرینش نباید به طور ناقص به‌این مبحث وارد شد و الا نتیجه همان می‌شود که نقل گردید.
جواب تفصیلی از شبهه
 با این حال در آن زمان که بی بی سی آن اهانت را در حق متون دینی مرتکب شد کسی متعرض جواب او نگردید. کاتب این حروف در همان زمان تفصیلا و  به طور مستوفی شبهه آنها را جواب داد. بخشی از این جواب به طور مبسوط در کتاب «تا قاف کرامت» چاپ شده است. و حاصل سخن در جواب این است که بلا نازل شده ولی شما نمی‌فهمید :
رنگ تو بر توست ای دیگ سیاه       کرده سیمای دروغت را تباه
بر دلت زنگار بر زنگار‌ها            جمع شد تا کور شد ز اسرارها
اوباما در پاسخ به انگیزه اش از حضور دوباره در کاخ سفید و شرکت در دوردوم ریاست جمهوری گفت به‌این ترتیب می‌توانم دخترانم را تحت نظر نیروهای امنیتی مسلح و دور از پسران نگه دارم. وی در مصاحبه با شبکه‌ای بی سی به مناسبت روز پدر اظهار داشت مالیا و ساشا به ترتیب 13 ساله و ده ساله هستند و من تلاش می‌کنم با پیروزی در انتخابات 2012 آمریکا از آنها حمایت بیشتری کنم وی افزود می‌دانم دوران نوجوانی بسیار پیچیده و دشوار است و ادامه داد باید افراد مسلحی را برای حمایت از آنها تعیین کنم و این بدان معناست که آنها هرگز سوار خودرویی که یک مرد جوان در آن است نمی‌شوند!
وقتی فرزندان رئیس جمهور امنیت ندارند آیا این به معنی نزول بلا و زلزله نیست؟
اخیرا جمعی از نمایندگان زن پارلمان اروپا شکوائیه‌ای را تسلیم دادگاه نموده و در آن از اذیت و آزار مداوم نمایندگان مرد پارلمان شکایت کردند وقتی زن‌های آنان در مجلس قانون گذاری امنیت ندارند به طریق اولی در سایر مکان‌ها  نیز امنیت نخواهند داشت یعنی نا امنی برای خانم‌ها همه جا را گرفته است
 آیا این به معنی نزول زلزله نیست؟
یک روزنامه انگلیسی (ساندی تایمز) افشاء کرد که در پارلمان اروپا هشتاد و هفت زن و شش مرد که کارمند پارلمان اروپا هستند قربانی تعرض جنسی شده اند فساد اخلاقی گسترده در پارلمان اروپا( عالی ترین نهاد تصمیم گیری اروپا) جنجال گسترده‌ای در اروپا به راه انداخته است روزنامه ساندی تایمز در مقاله خود از پارلمان اروپا به عنوان بستری مناسب برای وقوع آزار جنسی یاد کرده و نوشته‌این جرایم از سوی اعضای بلند پایه پارلمان انجام شده است آنتونیو ناجالی رئیس پارلمان اروپا نیز در واکنش به‌این گزارش گفته شوکه و خشمگین شده ام.
آیا این زلزله نیست؟
اگر حجاب کنار رود امنیت زن‌ها نیز از بین می‌رود حتی سری ترین و حساس ترین مراکز مثل پارلمان‌ها هم از این بی امنیتی سالم نمی‌ماند.
 مشابه‌این فاجعه پارلمان اروپا در کنگره آمریکا نیز رخ داده و زن‌ها در آنجا نیز امنیت ندارند در اردیبهشت همین سال( 1397) نه نماینده کنگره اروپا از کنگره اخراج شدند اینها در محل کار خود افرادی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند.
 آیا این زلزله نیست؟
گزارش قطعی نشان می‌دهد که پارلمان انگلیس نیز مبتلی به فساد گسترده جنسی و هتک حرمت زنان است نتائج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که تقریبا یک پنجم کسانی که در پارلمان انگلیس کار می‌کنند طی سال 95 هدف آزار و اذیت جنسی با رفتارهای نامناسب و هتک حرمت قرار گرفته اند.
 آیا این زلزله نیست؟
اخیرا قاضی انگلیسی گزارشی را در خصوص اذیت و آزار زنان در پارلمان انگلیس منتشر کرد که واقعا تکان دهنده است و شوک عظیمی بر افکار عمومی آن کشور وارد کرد گزارش این قاضی نشان می‌دهد که آزار‌های جنسی کارکنان شاغل در پارلمان این کشور به امری رایج تبدیل شده است و از دویست مصاحبه شونده زن تنها شش نفر گفته اند که مورد آزار قرار نگرفته اند!
 وقتی 97 درصد زنان پارلمان ( حساس ترین مرکز تصمیم گیری یک کشور) حیثیت خود را از دست می‌دهند فاتحه امنیت بقیه را باید خواند. آیا این بدتر از زلزله نیست؟
وزارت خانه‌های اروپایی نیز برای زن‌ها امن نیستند. اخیرا در پی شکایت یک زن وزیر محیط زیست فرانسه به تجاوز جنسی متهم شد قبل از او وزیر بودجه دولت فرانسه به تجاوز متهم شده بود.
 آیا این زلزله نیست؟
حتی محیط ارتش هم امن نیست. اخیرا دو افسر ویژه نیروی دریایی آمریکا به خاطر سوء رفتار جنسی تعلیق و به آمریکا بازگردانده شدند و روزی نیست که تعرض جنسی به زنان در محیط ارتش آمریکا گزارش نشود.
آیا این زلزله نیست؟
اخیرا خبری در رسانه های غربی منتشر شد که معلوم می شود زنان غرب در بیمارستان ها نیز مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند و حتی محیط بیمارستان نیز برای آنها امن نیست. خبر این است که:
در پی زایمان زنی در اغما (کُما) در یکی از موسسات مراقبت‌های بهداشتی در ایالت آریزونای آمریکا، پلیس این ایالت تحقیقاتی را درباره تجاوز به این زن آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک، پلیس شهر فنیکس در ایالت آریزونای آمریکا روز شنبه تحقیقاتی را در‌باره تجاوز جنسی به زنی که از 10 سال پیش در کُماست، اما به نوشته مطبوعات به تازگی یک بچه به دنیا آورده آغاز کرده است.این زن که از 10 سال پیش زندگی نباتی دارد، در موسسه مراقبت‌های بهداشتی «هاسیندا Hacienda» نگهداری می‌شود و نوزاد پسرش هم در همین موسسه به دنیا آمده است. اما مسئولان این موسسه تا زمان شروع انقباضات رحمی این زن و به دنیا آمدن نوزادش در ۲۹ دسامبر گذشته، متوجه باردار شدن این زن نشده بودند.یکی از ماموران پلیس به نام تامی تامپسون گفت: پلیس فنیکس هم اکنون مامور تحقیق درباره این ماجرا است.به گفته سخنگوی موسسه هاسیندا، مدیریت این موسسه می‌داند که این حادثه عمیقا نگران‌کننده است و برای همین با پلیس کاملا همکاری می‌کند.
تاشا مناکر، موسس انجمن مبارزه با خشونت‌های جنسی و خانگی در ایالت آریزونا از پلیس خواسته است «دی. ان. ای» همه کارکنان مرد موسسه هاسیندا را با «دی.‌ان.‎ای» این نوزاد مقایسه کند.  
آیا این زلزله نیستکه یک زن کما رفته بی دفاع به راحتی حیثیت خود را از دست بدهد؟
آیا این زلزله نیست که طفل معصوم بیچاره دارای یک مادر کمارفته باشد؟ ما لکم کیف تحکمون؟
وسائل نقلیه عمومی هم برای زن‌ها در غرب امن نیست. گزارش‌ها حاکی است دختران فرانسوی از ترس آزار و اذیت جنسی در وسائل نقلیه عمومی دامن و لباس‌های یقه باز نمی‌پوشند.
 تحقیقات انجام شده در فرانسه  توسط انجمن فدرال ملی مسافران وسائل نقلیه نشان می‌دهد که دختران فرانسوی از ترس آزار جنسی در وسایل نقلیه عمومی لباس مستور می‌پوشند.
 بیش از شش هزار نفر در این تحقیقات شرکت کردند مطابق با این نظر سنجی 48 درصد زنان پوشیدن شلوار را بر دامن و استفاده از شال یا روسری برای پوشاندن یقه‌های باز را ترجیح می‌دهند همین تعداد از نظر خواهی شدگان گفته اند ترجیح می‌دهند در ساعات شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنند به ویژه در شب. 34 درصد نظر خواهی شدگان اعلام کرده اند با تاکسی رفت و آمد می‌کنند تا از اذیت و آزار جنسی به دور بمانند.
همزمان با روز جهانی زن نیز کمپینی با عنوان «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی و جنسی» در متروهای پاریس شروع شده است. به گفته شرکت راه‎آهن دولتی فرانسه 87 درصد از زنان هنگام استفاده از حمل‌ونقل عمومی نوعی آزار و اذیت را تجربه کرده‎اند و به خاطر همین موضوع و برای بالا بردن آگاهی عمومی حدود 11000 نسخه از پوسترهای «مبارزه با آزار و اذیت خیابانی» در پاریس و منطقه ‌ایول و 55 هزار نسخه دیگر در ایستگاه‎های قطار توزیع شده است.
به دنبال نصب این پوسترها مسئولان حمل‌ونقل عمومی پاریس که برگزار‌کننده این کمپین هستند، با نقد و نکوهش عمومی مواجه شدند.
این کمپین ۱۵ روزه که از ۸ مارس به مناسبت روز جهانی زن آغاز شده است، شامل پوسترهای بزرگی است که زنان را در معرض حمله حیواناتی چون خرس، شغال و کوسه نشان می‎دهد که تنها و ترسیده هستند. گفتنی است، بر روی این پوسترها نوشته شده است: «هرگز آزار و اذیت جنسی را دست‌کم نگیرید. چه قربانی، چه شاهد باشید! آن را گزارش دهید»
آیا این زلزله نیست؟
 برای این جرم‌ها چه نهادی باید رسیدگی کند؟ دستگاه قضاء. در حالی که دستگاه قضای آمریکا هم برای خانم‌ها امن نیست اخیرا دادستان نیویورک که با عنوان حامی سرسخت حقوق زنان معروف است به خاطر رسوایی اخلاقی و آزار جنسی و کتک زدن چهار زن مجبور به استعفا شد.
هفته گذشته(1/7/1397) قاضی ارشد آمریکا بریت کافانو محاکمه شد خانمی که مورد تعرض قرار گرفته می‌گوید او در خلال یک نشست در بخشی از کنگره مورد تعرض این قاضی قرار گرفته است این خانم که کریستین بلازی فورد نام دارد یک پژوهشگر است و قاضی، نامزد ترامپ برای دیوان عالی کشور آمریکا می‌باشد در جلسه محاکمه ورود این خانم به جزئیات تعدی، افتضاح بزرگی برای اندیشه لیبرالیسم و برای مدنیت آمریکا درست کرد(ر.ک به رای الیوم 6/7/1397)
 آیا اینها زلزله نیست؟
توجه شود که در تمام این موارد مراد از تعرض، تعرض به عنف است چون تراضی در فرهنگ آنها مشکل کیفری ندارد و بسیار تکان دهنده و سنگین است که بشنویم بعضی از آنها بگویند لذت در عنف است نه در تراضی ای کاش راسل، بنیان گذار اخلاق نوین جنسی این جمله را می‌خواند سپس می‌گفت که تمام امیال در انسان مقدس است.
از همه بالاتر افتضاحات جنسی خود ترامپ است این افتضاح نماد پایمال شدن شخصیت زن در اندیشه لیبرالیسم جدید است اخیرا معلوم شده ترامپ با 18 زن مرتبط بوده است دستیار سابق او در تازه ترین افشاء گری‌های خود که برگرفته از کتاب جدیدش است گوشه جدیدی از مفاسد اخلاقی او را افشاء کرده و گفته است:
ترامپ در هر زمان و در هر مکانی که دلش بخواهد با زنان رفتارهای نامناسب جنسی دارد و در این بین رضایت طرف اصلا برای او اهمیت ندارد.
هافینگتون پست می‌نویسد:
تعداد زنانی که رئیس جمهور آمریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند به 16 نفر رسید
مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ در گفتگو با روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به استورمی دنیلزم بازیگر آمریکایی فیلم‌های مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است پرداخت کرده تا در این باره حرفی نزند.
استیو بنن استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ نه به یک زن که به صد زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط خود با ترامپ را افشاء نکنند.
آیا اینها زلزله نیست؟
اخیرا جیمز کومی رئیس سابق اف بی آی در کتاب خاطرات خود نوشت:
ترامپ با چند روسپی در هتلی در مسکو رابطه داشته و روس‌ها هم از این جریان فیلم برداری کرده اند. وقتی رئیس اینگونه باشد مرؤوس، نمایندگان و معاونین هم همان مسیر را می‌روند.
برخی جوامع غربی نمایشگاه عبرت آموزی از تبعات اخلاق نوین جنسی هستند.
طراحی آژیر هشدار دهندهبرای صیانت از زنان و دختران در برابر متعدیان به نوامیس، ساخت افشانه بدبو برای فراری دادن متجاوز، قرار دادن مانکن مرد در کنثریّ کل ما یستطیع عمله فی اللیل هو النوم العمیق و صوت شخیره یصل الی السماء!
و استمرت الماساه و النسا تباع و تذهب و تاتی نساء اخریات و الاموال لا تنتهی من جیوب الاثریاء و المشاعر تنتهک و النساء لا یلقون حتی کلمه رثاء یا اسفی اهکذا تعامل النساء؟؟؟
الجمال و الرقه یصبح بایدی السفهاء و العیون الخضرا و العسلیه و السوداء تقتل مثل ما تقتل الغزلان فی الصحراء.
اقسم بالله و اقسم بکل الانبیاء ما من الم علی الارض و ما من ظلم فی هذه الماموره اکبر من عیش امراه مع رجل یعاملها کجاریه و لا یعرف معنی الانوثه و لا یعرف عظمه النساء

Starts: 07-30-1397
Ends: Duration:
P.O. Box:
Ardabil,
Iran


پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی و پژوهشی دارالارشاد مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله سید حسن عاملی

SiteMap