تغییر سایز-+=

آیت الله عاملی از مرکز توانبخشی حضرت ابوالفضل(ع) بازدید کرد

آیت الله سید حسن عاملی در بازدید از مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری از معلولین ذهنی حضرت ابوالفضل(ع) گفت: خدمت به بندگان الهی به ویژه دل‌شکستگان و افراد معلول، کاری بسیار بزرگ و شایسته پاداش اخروی است و در همه جای دنیا افراد نیازمند به مراقبت‌های خاص وجود دارد.

امام جمعه اردبیل موسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) اردبیل را از مراکز بسیار خوب استان و کشور توصیف کرد و گفت: در بسیاری مواقع خانواده‌ها با توجه به شرایط موجود، قادر به حضانت و نگهداری از فرزندانی که از معلولیت ذهنی رنج می‌برند نیستند و جگر گوشه‌های خودشان را به چنین مراکزی می‌سپارند و بر ما واجب است احتیاجات این قبیل افراد را تامین کنیم.

وی یادآور شد: اگر بخواهیم از لحاظ عاطفی، ملت مان را تعریف کنیم باید چنین مجموعه‌ها معرفی شوند که مایه فخر استان و کشور محسوب می‌شوند و احساس می‌کنم در چنین مکان‌های مقدس و ارزشمند، دعا و تضرع مومنین مورد اجابت قرار می‌گیرد و باید با احترام به نیت پاک افراد خیراندیش، طبق سنت‌ پسندیده اولیای الهی، آموزه‌های اخلاقی و انسانی را باید مورد تفقد و عنایت قرار داده و به آیندگان منتقل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل برای هرگونه تبلیغ، معرفی و حمایت از خیرین و نیکوکاران برای یاری رساندن به نیازهای اصلی این مجموعه و معلولان آن اعلام آمادگی کرد.

 

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=15442

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید