تغییر سایز-+=

اطلاعیه دفتر امام جمعه اردبیل درباره افترائات اخیر خطبه نماز جمعه

دفتر امام جمعه اردبیل درباره افترائات اخیر خطبه نماز جمعه اطلاعیه‌ای صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

قابل توجه هموطنان عزیز و مکرم؛
با سلام و تحیت و احترام؛
جهت لزوم آگاهی ملت بزرگ ایران اعلام می گردد که به دنبال خطبه های این هفته اردبیل که در آن افشاء گری های خطیری در خصوص جنایات منافقین صورت گرفت از روز شنبه تخریبات ناجوانمردانه علیه نماینده محترم ولی فقیه شروع شده است.
بدترین و شنیع ترین آن نسبت دادن بیاناتی با موضوع جزیره کیش و اهانت بسیار تکان دهنده به ملت بزرگ ایران است
بدین وسیله اعلام می گردد حاشا و کلا که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل چنین سخنان سخیف، موهن و مشمئزکننده را بر زبان بیاورد.
شخصیت فکری و خطابی ایشان فرسخ ها با این اهانت ها وبا این ادبیات فاصله دارد و نفس این سخنان با صدای بلند به کذب، افتراء و بهتان بودن آن شهادت می دهد همچنان که عدم ارائه فیلم یاصوت خودبیان گرتمام حقیقت است. در طول دو سال اخیر سخنان بسیار موهنانه، بی ادبانه، وقیحانه، شرم آور و خجالت آور در فضای مجازی به ایشان نسبت داده شده و در تحقیق وبررسی، ریشه همه آن ها به خارج از کشور رسیده است.
پناه بردن دشمن در تخریب ایشان به جعلیات ، افتراءات و مشمئزات نشان می دهد که آن ها در مصاف علمی و برهانی  کاملا عاجز و روسیاه مانده اند.
از این اهانت ها معلوم می شود که دشمن تصمیم گرفته با ترور شخصیت افراد تأثیرگذار و موالی انقلاب اسلامی سرمایه های نظام را بدون هزینه از دور خارج کند اما ناشی گری آن ها در پیدا کردن سوژه تهمت، قطعا نتیجه عکس می دهد وباعث علوّ مکانت امثال ایشان در قلوب ملت بزرگ ما می گردد.
بدون تردید این تهمت، آخرین تهمت اهانت بار در حق ایشان و سایر یاران انقلاب اسلامی برای ایجاد حرکات استفزازی در ملت ایران وسوزاندن باورها نخواهد بود و صد البته بیداری، آگاهی، بصیرت و هوشمندی ملت بزرگ ما کما فی السابق این توطئه ها را خنثی خواهد ساخت.
به سازندگان این مطالب و کلیپ ها می گوییم شاهت الوجوه!!!

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9633

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید