تغییر سایز-+=

 اطلاعیه دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل

اطلاعیه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خصوص ابتلای امام جمعه محبوب اردبیل به ویروس منحوس کرونا :

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم ما بنا من نعمه فمنک لا اله الا انت استغفرک واتوب الیک

بدینوسیله به اطلاع هم وطنان عزیز می رساند اخیرا با ابتلاء نماینده محترم ولی فقیه در استان اردبیل حضرت آیت الله عاملی به ویروس منحوس کورونا ایشان چندین روز تحت مداوای کادر درمانی حاذق بیمارستان امام خمینی اردبیل قرار گرفتند.
حال با استثنایی ترین عنایت خداوندی که از اداء شکر ذره ای از آن عاجزیم و همچنین با دعاها وتوسلات مومنین که همیشه رهین منت این عزیزان ولی نعمت بوده ایم و مخصوصا با تلاش مضاعف وبسیار حاذقانه کادر درمانی بیمارستان، پزشکان و پرستاران و مخصوصا عنایت ریاست محترم بیمارستان و مدیریت محترم و مکرم بهداشت و درمان استان، تقدیر بر بازگشت دوباره به زندگی شده است.
امروز با رفع خطر و در آستانه ترخیص از بیمارستان و طی نقاهت در منزل برخود لازم می دانیم صمیمانه از مراحم و الطاف همه عزیزان مخصوصا هم وطنان عزیز که بار مسوولیت را مضاعف کردند، صمیمانه و با تمام احساس تشکر نماییم.
از خداوند رحمان و رحیم متوسلا به تمام اسماء حسنی و به اولیاء مقرب می خواهیم ملت ما را از این بیماری مصون و به تمام بیماران مخصوصا به بیماران کورونایی شفاء عاجل مرحمت فرموده این بلاء ویرانگر را از کره خاکی مخصوصا کشورما ریشه کن فرماید.

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل
۳۰ مهرماه سال1399

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9488

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید