تغییر سایز-+=

صد میلیارد تومان جهت جبران خسارت سیل به استان اردبیل واریز شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، پس از ایراد خطبه های نماز جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ و بیان مطالبات مردم توسط آیت الله عاملی نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ، دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور و دکتر امانی معاون محترم وزیر راه و رئیس سازمان راهداری کشور طی تماس های جداگانه ای با آیت الله عاملی گفتگو کردند. حضرت آیت الله عاملی پیامی در این زمینه صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با شکر به درگاه خدای مهربان مشعوفم که به اطلاع اهالی مکرم استان برسانم بعد از ایراد خطبه امروز صدیق مکرم معاون اول محترم جناب آقای دکتر مخبر از طرف ریاست محترم جمهور تماس گرفتند و فرمودند صد میلیارد تومان جهت جبران خسارت سیل به استان واریز کردیم و ادامه دادند آماده اقدام در خصوص هر نیاز دیگر مربوط به سیل و سیل زدگان هستیم.
در این تماس تلفنی تسریع و تعریض جاده گرمی – بیله سوار مطرح و قرار شد ایشان دستورات لازم را به وزیر راه صادر کنند‌.

همچنین برادر مکرم جناب آقای دکتر امانی رئیس سازمان راهداری کشور ومعاون وزیر طی تماسی از طرف وزیر محترم آمادگی خود را برای بازسازی خرابی های راه گرمی بیله سوار وارتقاء کیفی آن اعلام فرمودند فرصت را غنیمت می شمارم و از دولت جناب آقای رئیسی که در اسرع وقت مطالبات به حق مطرح شده مردم در خطبه ها را با جدیت پیگیری می کنند تشکر می کنم‌.

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=12920

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید