تغییر سایز-+=

 پیام تبریک امام جمعه اردبیل برای ورود دانشمندان اردبیل به جمع یک درصد برتر جهان

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به مناسبت حیازت رتبه ورود به جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به مناسبت حیازت  رتبه ورود به جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان، توسط جوان پر استعداد و نخبه پرنبوغ، جناب استاد دکتر شائقی که برای ششمین بار این مدال را تصاحب کرده اند و همچنین به مناسبت ورود دانشگاه محقق اردبیلی به فهرست دانشگاه های پراستناد برتر های دنیا که برای دومین بار صورت گرفت

بسم الله الرحمن الرحیم
يَرْفَع اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ … (11 مجادله)

با کمال مسرت و تمام مباهات، خالصانه ترین ارادت و تحسین خود را به مناسبت حیازت  رتبه ورود به جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان، توسط جوان پر استعداد و نخبه پرنبوغ، جناب استاد دکتر شائقی که برای ششمین بار این مدال را تصاحب کرده اند و همچنین به مناسبت ورود دانشگاه محقق اردبیلی به فهرست دانشگاه های پراستناد برتر های دنیا که برای دومین بار صورت گرفت به محضر جناب آقای دکتر شائقی، اساتید معظم دانشگاه محقق و ریاست آن و همچنین به ساحت  هم استانی های عزیزم تقدیم می دارم.

استعداد جوان های این خطه مبارک کشور را ارج می نهم و در برابر قابلیت های سحار این قطعه ایران عزیز سر تعظیم فرود می آورم. بدون شک این فتح بزرگ سنگر های علم و دانش و این تقدم ها از برکات انقلاب عظیم ملت بزرگ ما واز ثمرات  خون مقدس شهداست. نقطه هدف انقلاب اسلامی در عرصه علم، نه تنها سهیم شدن در تولید دانش جهانی و حرکت پایاپای با آخرین یافته های علمی دنیا بلکه بالاتر از آن، همت برای پیشبرد مرزهای فعلی علم و دانش ، مقصد آرمانی انقلاب اسلامی است.

والله علی ما نقول وکیل انه خیر ناصر و معین
الاحقرسید حسن عاملی
27 آذر 1399 برابر با 2 جمادی الاولی 1442
اردبیل المحروسه المحمیه

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9465

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید