تغییر سایز-+=

 پیام تسلیت آیت الله عاملی در پی ترور شهید فخری زاده

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی طی پیامی ترور شهید  محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

پیام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خصوص ترور سردار علم و تحقیق، ریاست سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید محسن فخری زاده

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
و ارادوا به کیدا فجعلناهم الاخسرین

امروز ملت بزرگ ما با تأسف و تحسّر تمام، از ترور سردار علم و تحقیق، ریاست سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید محسن فخری زاده با خبر شد.
ملت ما قربانی 40 ساله پدیده شوم تروریسم است و بیش از 17 هزار نفر از سرمایه های بزرگ خود را در این مسیر از دست داده و هیچ ملتی مثل ملت ما مبتلی به تروریسم و قتل ناجوانمردانه نبوده است.
حال دشمن، با ترورهای متوالی دانشمندان هسته ای، اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی یعنی اقتدار علمی ما را نشانه رفته است تا به خیال خود برای اسرائیل، حاشیه امن درست کند و نگذارد ایران اسلامی، قدرت فائق منطقه بماند.
ترور دانشمندان هسته ای و علوم استراتژیک ایران،
ترور 500 دانشمند عراقی در طول دخالت نظامی آمریکا در عراق و ترور صدها دانشمند سوری در غائله داعش، نشان بزرگی از توطئه خطرناک محروم ساختن کشورهای منطقه از فناوری های استراتژیک است.
اسرائیل و منافقین، دو رکن اصلی تروریسم در منطقه، هر دو در کنف حمایت ویژه مدعیان مبارزه با تروریسم، یعنی اروپا و آمریکا، به حیات متعفن و خونبار خود ادامه می دهند و از اعجب امور این است  که حامیان  آنها در طول 40 سال، قربانیان تروریسم در کشور ما را به عنوان قربانیان تروریسم قبول نکرده اند.
امروز اسرائیل در میدان تروریسم، فعّال ما یشاء است و بدتر از جنایت اسرائیل، سخن سردمداران اروپایی و آمریکائی است که برای اسرائیل حق ویژه قائل اند و می گویند فقط اسرائیل برای دفاع از خود، حق هرگونه اقدام را دارد؛ یعنی تمام ترورهای اسرائیل، قانونی است!

دشمن ناپاک بداند؛

اولا، ترور عالِم هسته ای ممکن است، اما علم هسته ای که با مجاهدت عظیم جوانان و اساتید و نخبه های علمی به دست آمده، به هیچ وقت قابل ترور نیست و بحمدالله روز به روز در حال اعتلاء و ازدهار است و ایران اسلامی مشحون از شاگردان زبده و نخبه شهداء هسته ای است یقین داریم که سخن رسول خدا (صلّی الله علیه و آله و سلم) در حال تحقق است که اگر علم در ثریا هم باشد، ایرانیان به آن دست خواهند یافت.
ثانیا، دشمن غدّار و خیال باف بداند که مسئولین ما در عین اینکه مصمّم به انتقام قطعی و حتمی هستند اما هیچ وقت در عرصه انتقام به دام آنان نخواهند افتاد و با حزم، دوراندیشی، نگاه جامع و لحاظ منافع ملی، سر بزنگاه در مصاف غیرتمندانه و شجاعانه ونه ناجوانمردانه آنها را برای همیشه از این گونه جنایات شنیع که نشان از عجز، ذلت، خواری و ترس است پشیمان خواهند ساخت.

سید حسن عاملی
7آذرماه 1399

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9473

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید