جستجو
جستجو
تغییر سایز-+=

پیام تسلیت امام جمعه و استاندار اردبیل در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را در پیامی مشترک تسلیت گفتند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

انا لله وانا الیه راجعون

شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) و مقام معظم رهبری و ملت بزرگ  ایران و سپاهیان معظم تسلیت عرض می‌کنیم.

او در 63 سالگی هم سن با رسول خدا(ص) و امیرالمومنین(ع)  در حال جهاد فی سبیل‌ الله شراب ناب شهادت را نوشید و روسفید در محضر حضرت حق حاضر شد. حیف بود که او با آن همه رشادت، جهاد عظیم در برابر شرورترین دشمن خدا و زحمات طاقت فرسا بدون خلعت شهادت از دنیا برود. «طوبی له ثم طوبی له»

امروز ملت ما قربانی بسیار بزرگی برای عزت و استقلال کشور اسلامی  و امت اسلام تقدیم کرد. ما ملت آرمانی هستیم آرمانی می‌اندیشیم و برای عزت کشور هزینه آرمانی پرداخت کرده‌ایم.

آن سردار و مجاهد بزرگ در تامین کمربندی امنیتی برای کشور اسلامی گل کاشت و کار کارستان کرد و امروز ما همه در امنیت خود رهین مجاهدت ها  و تدبیرات آن اعجوبه اخلاق و شجاعت و درایت هستیم.

 با کمال افتخار و اعتزاز باید گفت که آن مالک اشتر زمان ما عامل اصلی و اساسی در شکست پروژه داعش بود و داغ بزرگی بردل آمریکا گذاشته بود و از این جهت نه تنها ملت ما و نه تنها ملت های خاورمیانه بلکه دنیا مرهون مجاهدت های آن بزرگ مرد است بدون شک غم فقدان او برای ما بسیار سنگین است اما یقین داریم که  « ما نَنْسَخْ مِنْ آیَةٍ أَوْ نُنْسِها نَأْتِ بِخَیْرٍ مِنْها»

به دشمنان ناپاک و نامحرم با بشریت و جانیان نامدار روزگار می‌گوییم خوشحال نشوید سردار سلیمانی شهید شد اما خدای شهید سلیمانی هست و مدیریت دست اوست نه دست سردار از دست رفته ما  و شما دست خدای مظلومان گرفتار هستید.

خوشحال نباشید که خوشحالی شما خیلی کوتاه خواهد بود.

خون او اثر خود را وضعا خواهد گذاشت و همرزمان او تمام منطقه را برای شما ناامن خواهند ساخت «وَ أَرادُوا بِهِ كَیْداً فَجَعَلْناهُمُ الْأَخْسَرِینَ»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قربانیان بزرگی تقدیم عزت و استقلال کشور کرده که سردار سلیمانی در راس آنها است به آمریکایی‌ها می‌گوییم ایران اسلامی و سپاه معظم ما هزاران سلیمانی دارد این بار علم او را سرداری به دست خواهد گرفت که با وجود او شما آرزوی حضور نامشروع خود در منطقه و احیاء جنازه مرده اسرائیل و تسلط بر نفت منطقه را به گور خواهید برد «سَیَعْلَمُونَ غَداً مَنِ الْكَذَّابُ الْأَشِرُ».

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9571

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید