تغییر سایز-+=

۲۶۰ کانال فارسی زبان به دنبال ایجاد استحاله فرهنگی هستند

آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در یادواره 27 شهید دهستان دولت‌آباد شهرستان نمین اظهار داشت: دشمنان و استکبار جهانی در عصری که هجمه‌های فرهنگی مهم‌ترین تهدید برای ما محسوب می‌شود درصدد تضعیف مقدس انقلاب اسلامی ایران هستند تا بتوانند نقشه‌های شوم خود را پیاده کنند.

وی بیان کرد: 260 کانال فارسی‌ زبان به دنبال ایجاد استحاله فرهنگی و ناکارآمد جلوه دادن نظام مقدس هستند که بی‌شک با راه‌اندازی این کانالها درصدد هستند تا نقشه‌های شوم خود را در جامعه اسلامی پیاده کنند و دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی ایران را کمرنگ جلوه دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: هیچ گاه به دشمنان اجازه نمی‌دهیم تا به اهداف شوم خود دست یابند که این مسئله نیازمند اهتمام مردم و مسئولان است تا بتوانیم در اعتلای ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی به بهترین شکل عمل کرده و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم.

عاملی با اشاره به اهمیت مراعات حال همدیگر در عید نوروز نیز تصریح کرد: انتظار ما از هم‌استانی‌ها این است که در این ایام مبارک با ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری گره از کار و مشکلات نیازمندان بگشایند و اجازه ندهند تا مستمندان و نیازمندان در این ایام مشکلی داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری یادواره 144 شهید والامقام سه ماهه چهارم شهرستان خلخال نیز بیان کرد: این مراسم ارزشمند و معنوی فردا بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد مهدیه خلخال برگزار می‌شود که از مردم ولایی و شهیدپرور استان اردبیل برای حضور در این مراسم و محفل معنوی دعوت به عمل می‌آید.

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=10572

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید