تغییر سایز-+=

 ️پیام تسلیت آیت الله عاملی خطاب به ملت آذربایجان به مناسبت شهادت اهالی شهر بردع

آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در پیامی خطاب به ملت آذربایجان به مناسبت شهادت اهالی شهر بردع تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل خطاب به ملت آذربایجان به مناسبت شهادت اهالی شهر بردع به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا يَعْمَلُ الظَّالِمُونَ”

با کمال تاسف و تاثر اطلاع یافتیم که امروز بعد از ظهر ، اشغالگران قره باغ در آخرین تلاش های مذبوحانه خود اهالی بی گناه شهر بردع ، شهر الله الله را موشک باران کرده ، ۲۱ نفر را شهید و بیش از ۷۰ نفر  را زخمی کرده اند .تصویر جنازه های پاره پاره شهدا ، هر انسان صاحب وجدان را پریشان می نماید .

امروز ترامپ به خاطر از دست ندادن رای ارامنه ی آمریکا، دست در دست اشغالگران قره باغ گذاشته و خون این عزیزان از دستان شوم سردمداران آمریکا می چکد و جای بسی تاسف است که مجامع بین المللی انسانها را قیمت گذاری کرده‌اند و برای خون و جان مسلمانان قیمتی قایل نیستند. به اقتضای وظیفه ی انسانی ، دینی و انقلابی این جنایت را محکوم و به ملت بزرگ آذربایجان مخصوصاً خانواده های داغدار در این خون ریزی بی رحمانه تسلیت عرض می کنیم و یقین داریم جوانان مسلمان آذربایجان با شعار الله اکبر و لا اله الا الله انتقام این عزیزان را خواهند گرفت .

سید حسن عاملی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل

۱۱ ربیع الاول ۱۴۴۲
۷آبان ۱۳۹۹

لینک کوتاه :

darolershad.org/?p=9484

جدیدترین عناوین خبری

پربازدیدترین خبرها

مطالب مرتبط

ثبت دیدگاه

یک پاسخ ارائه کنید